Terradecoris to połączenie natury i piękna. Nasza praca to także nasza pasja. Celem jest dostarczenie Państwu rozwiązań, które stworzą zdrową i naturalnie piękną przestrzeń mieszkalną i użytkową. Drogą do tego celu jest stosowanie materiałów przyjaznych dla Nas i naszych najbliższych a także dla środowiska.

 

 

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Doświadczenie zdobywaliśmy pracując z firmami holenderskimi, których kunszt potwierdzony jest setkami projektów. Hotele, muzea, wille, spa, łazienki i salony oraz budynki użyteczności publicznej od prawie 30 lat ozdabiane są naturalnymi i ciągle udoskonalanymi materiałami. Dbałość o środowisko naturalne i jakość pracy jest dla nas niezmiernie ważna. Równie ważne jest stworzenie ekskluzywnego, pięknego wnętrza, którego estetyka wprowadza pozytywny nastrój.

 

 

Współpraca z architektami i dekoratorami wnętrz owocuje nowymi pomysłami i niezwykłymi formami. Wspieramy także lokalne organizacje, inicjatywy społeczne, artystyczne i odpowiedzialność społeczną biznesu.

 

 

Polecamy materiały Tierrafino www.tierrafino.pl

Zapraszamy do współpracy